Hieroglify

162

Oto stylizacja nawiązująca do starożytności. Hieroglify zostały namalowane czarnym lakierem. Bazą są kolory: szary, niebieski i złoty. Paznokcie przypominają papirusy z tajnymi informacjami.

Prawie jak cepelia

Prawie jak cepelia - Wzorki Na Paznokcie

Ciekawa stylizacja. Duże wrażenie robi morski kolor bazy, który świetnie sprawdza się w letnim sezonie. Jako wzorek wykorzystano ludowe ornamenty, które wyglądają naprawdę oryginalnie. Ornamenty zostały nałożone za pomocą płytki do wzorków Konad m63.

Indianka

Indianka - Wzorki Na Paznokcie

Wzorek niczym z cepelii lub z indiańskiego stroju. Ten etniczny krój można uzyskać dzięki dużej precyzji rąk, lub korzystając z gotowych naklejek na paznokcie. Obie wersje przynoszą naprawdę fajny efekt.

Ornamenty

Ornamenty - Wzorki Na Paznokcie

Bardzo banalna, ale zarazem bardzo ciekawa stylizacja. Proste, beżowe tło, a na nim ornamenty wykonane białym lakierem. Zarówno do biura jak i do szkoły.

Złote ornamenty

Zlote ornamenty - Wzorki Na Paznokcie

Bardzo elegancki a zarazem śliczny manicure. Wzorowany na stylizacji francuskiej, ale wykonany w niestandardowych kolorach. Pięknym dodatkiem są złote ornamenty, które można namalować samemu lub skorzystać z naklejek na paznokcie.

Fioletowe ornamenty

Fioletowe ornamenty - Wzorki Na Paznokcie

Fajne wzorki w odcieniach fioletu. Ornamenty dla osób lubiących sztukę orientalną w nowoczesnym wydaniu. Wzór wykonano za pomocą płytki do zdobienia paznokci Konad M64.

Orientalnie

Orientalnie - Wzorki Na Paznokcie

Złote, orientalne wzory na czarnym tle prezentują się bardzo ciekawie. Jeśli lubisz estetykę Wschodu, to jest manicure właśnie dla Ciebie!

Esy-floresy

Esy-floresy - Wzorki Na Paznokcie

Piękny, fantazyjny pomysł na ozdobienie paznokci. Nutka orientu i kolorów jesieni. Bardzo oryginalnie.

Stempelki na różu

Stempelki na rozu - Wzorki Na Paznokcie

Fajne wykorzystanie wzorków ze stempelków. Mocne różowe tło i ornamenty w różnych położeniach.

Kalkomania a’la cepelia

Kalkomania a'la cepelia - Wzorki Na Paznokcie

Gotowe naklejki naprawdę wyglądają świetnie na paznokciach. Delikatny wzór, a dodaje bardzo dużego uroku.

Orient – stempelki HIT 2012

Orient - stempelki HIT 2012 - Wzorki Na Paznokcie

Fajny, orientalny wzór na niebieskim tle. Można go uzyskać przy pomocy stempelków. Przykładamy pomalowany stempelek do paznokcia i gotowe! Do wykonania wzorku użyto płytki Konad M51.

Doskonała precyzja

Doskonala precyzja - Wzorki Na Paznokcie

Piękne, orientalne wzory na paznokciach w ciemnych kolorach. Rozświetlają je złote dodatki, które nadają też niebywałej elegancji.