UFO

60

Manicure w kolorach: czarnym i srebrnym. Motyw księżycowy i kosmiczny.

Hologram na granacie

Hologram na granacie - Wzorki Na Paznokcie

Całą płytkę malujemy granatowym lakierem. Następnie końcówki traktujemy gąbką z czarnym. Widoczne luki uzupełniamy pędzelkiem z lakieru aby uzyskać jednolitą powierzchnię. Kolejnym krokiem jest w środkowej części paznokcia naniesienie gąbeczką lakieru holograficznego.

Galaxy nails

SDC18469

Niebo ;]

Gwiezdne (wojny)

DSC_4811

Bazę stanowi czarny lakier. Następnie naniosłam na niego, przy użyciu gąbki, białe „plamy”. Owe białe „plamy” pokryłam następnie jasnoniebieskim lakierem, również przy pomocy gąbki. Ciemny fiolet nałożony jest jedynie na brzegi, pomiędzy czarnym bazowym, a jaśniejszym kolorem, by zatrzeć nieco kontrastujące przejścia od jednego koloru do drugiego i sprawić, by wyglądało to bardziej naturalnie.

Galaxy

IMAG0246

lakiery firmy Opi

Śpiące misiaki :)

IMG_4494

Miałam ogromny problem z wyborem wzorku, na konkurs, który nie zaginąłby pośród wszystkich nadesłanych prac Mój wybór padł na zabawny motyw misiów śpiących pod kołderką. Do wykonania tego motywu użyłam niebieskiego lakieru Miss Sporty (kołderka), perłowego Wibo (tło/poduszka), brązowego oraz cielistego Inglot (buzia, łapki) oraz lakierów do wzorków marki Inglot – czarnego, różowego oraz niebieskiego.

Rozgwieżdżone niebo

IMAG1062

Użyte są dwa matowe lakiery :czarny i granatowy, pokryte brokatowym lakierem (wszystko wykonane Golden Rose).

Ciemne niebo

Ciemne niebo - Wzorki Na Paznokcie

Ciemny manicure, ale to wcale nie oznacza, że jest mroczny. Bardzo fajna, brokatowa stylizacja, z dodatkiem małych, ciemnych kwadratów. Zarówno na elegancką kolację jak i na imprezę ze znajomymi.

Halloween

Halloween - Wzorki Na Paznokcie

Wesoły wzór na Halloween. Dynie, duchu i pajęczyny. Coś dla nastolatek, które chcą zabawić się w upiory. Dużo kolorów to atut tej stylizacji.

Granatowa aura

Granatowa aura - Wzorki Na Paznokcie

Długie, kwadratowe i mocno granatowe paznokcie. Przez płytki przebiega kilka odcieni niebieskiego tak, aby zwieńczyć dzieło mocnym granatem. Dodatkowo tym samym wzorem pomalowano paznokcie u stóp. Mocna stylizacja!

Zimowe szaleństwo

Zimowe szalenstwo - Wzorki Na Paznokcie

Zimowa stylizacja odpowiednia na tą porę roku. Kontrastujące kolory sprawiają, że wzorki są wyraźne i bardzo dobrze widoczne. Połączenie czerni i bieli zawsze się sprawdza. Dodatkiem jest srebrny brokat, który imituje śnieg.