Kwiatowo

22

Wzorzysty, kwiatowy motyw. Mnóstwo kolorów jak z żywego bukietu.

Łańcuchy

195

Dość ciemny manicure, który zawiera ciekawe ozdoby. Namalowano tu ukośne trójkąty, a tuż obok nich widzimy srebrne łańcuchy. Dodatkowo namalowano brokatowe kwadraty.

Mnóstwo ozdób

127

Fantazyjna i ciekawa stylizacja. Użyto tutaj naprawdę dużo różnych ozdób. Są przyklejane gwiazdki. Widzimy też diamenty i złote łańcuszki. Wszystko podkreśla mocny, czerwony kolor.

Mnóstwo pereł

105

Widzimy tutaj naprawdę odjechaną stylizację. Pomysłem na wzorek było przyklejenie na paznokcie mnóstwa fioletowych i czarnych perełek, a także kilku diamentów. Podoba Wam się?

Falbaneczki

76

Pomysłem na tą stylizację jest wykonanie kolorowych falbanek na paznokciach. zauważyć można, że kolorystyka obraca się w kolorach niebieskich i zielonych. Dlatego wzór przypomina także morskie fale.

Kolorowe nitki

62

Oto paznokcie pomalowane różowym lakierem. Dodatkowo pokryte są mgiełkowym brokatem. Jako dodatek użyto cienkich, kolorowych nitek, które zatopiono w paznokciach.

Całkiem drapieżnie

44

Bardzo odważna stylizacja. Długie paznokcie pomalowane na czerwony kolor z nutką czerni. Dodatkami są ćwieki, agrafki i inne tego typu detale. Na rockowo!

Kokardy ślubne

Kokardy slubne - Wzorki Na Paznokcie

Kolejna stylizacja ślubna. Tym razem french, w którym główną ozdobą są trójwymiarowe kokardy otoczone srebrnym łańcuszkiem. Prawda, że ładnie?

Srebrne suwaczki

Srebrne suwaczki - Wzorki Na Paznokcie

Paznokcie zostały pomalowane niebieskim lakierem w odcieniu jeansu, aby uzyskać teksturę do paznokci przyłożono kawełek materiału. Na końcu na wybranych palcach przyklejono kalkomanie o wzorze srebrnych suwaczków.

Skuta łańcuchami

Skuta lancuchami  - Wzorki Na Paznokcie

Odjechany wzorek dla rockowej dziewczyny. Manicure i łańcuch, to jest to !

Blue sky

Blue sky - Wzorki Na Paznokcie

Bardzo fantazyjne wykonanie. Jasne, niebieskie odcienie, z czarnymi dodatkami. Ciekawym elementem jest łańcuszek zawieszony na paznokciu.

Zielone cekiny

Zielone cekiny - Wzorki Na Paznokcie

Ciekawy wzór i kształt paznokci. Kolorystyka utrzymana w odcieniach zieleni. Dodatkiem są łańcuszki z diamentami, cekiny i spiczasty kształt płytki paznokcia.