Hybrydowy

68

Prostota i elegancja. Niebieski manicure hybrydowy.

Na zmianę

55

Prosty, gładki manicure. Paznokcie na przemian pomalowano czarnym i żółtym lakierem.

Ciemne – hybrydowe

SONY DSC

Wykonano tutaj manicure hybrydowy z ciemnego lakieru. Dzięki temu paznokcie są gładkie i długo utrzymają blask.

Hybrydowy fiolet

117

stylizacja, którą widzimy wykonana została za pomocą hybrydowego lakieru w kolorze czerwonym. Dzięki temu powstały gładkie, błyszczące paznokcie.

French full color

227

Oto ciekawy pomysł na wykonanie oryginalnego frenchu. Paznokcie pomalowane na gładko różnymi kolorami i do tego czarne końcówki frenchu.

Motyw kwiatowy

193

Na tych przezroczystych paznokciach umieszczono żółte kwiaty. Wyglądają identycznie, gdyż są to gotowe naklejki na paznokcie, czyli kalkomania.

Delicate

223

Tutaj także użyto lakieru hybrydowego. Tym razem w kolorze cielistym. Wygląda bardzo delikatnie. Super!

Hybrydowe bordo

222

Lakier hybrydowy to świetne rozwiązanie na prosty i trwały manicure. Posiada on naturalny blask i pasuje nawet na eleganckie okazje.

Dziewczyny lubią brąz

205

Jak śpiewa artysta: „Dziewczyny lubią brąz”. Ten brąz też bardzo nam się podoba. Lekki połysk i mocny kolor. Do tego bardzo delikatne, kwiatowe zdobienia.

Hybrydowy granat

188

Paznokcie pomalowano granatowym lakierem hybrydowym. Jego zaletą jest przede wszystkim naturalnie wyglądający blask oraz trwałość stylizacji.

Czerwona klasyka

147

Klasyczny manicure hybrydowy wykonany czerwonym lakierem. Taka stylizacja pasuje na wiele okazji. Jest zarówno elegancka jak i niekrzykliwa. Lakier lekko połyskuje.

Delikatna zieleń

113

Prosta stylizacja, która dużo zyskuje dzięki swojej barwie. To delikatny, zielony kolor, który przywodzi na myśl wiosnę i kwiaty.