Paznokcie hybrydowe ? naturalny i trwały manicure

Paznokcie hybrydowe ? naturalny i trwały manicure

Słowo hybryda niekoniecznie kojarzy się pozytywnie, budzi wręcz grozę i nieprzyjemne skojarzenia. Tym razem jest zupełnie inaczej, bowiem paznokcie hybrydowe to naprawdę fajny, nowy trend, który zadowoli niejedną kobietę, która ceni sobie naturalne paznokcie i elegancję.

Manicure hybrydowy

Z tą hybrydą wiele kobiet będzie się chciało zaprzyjaźnić. Na czym polega taki manicure? Na pozór jest bardzo prosty. Bowiem lakiery hybrydowe posiadają właściwość podobną do paznokci żelowych, czyli zapewniają ich trwałość, jednak nie są to całe sztuczne paznokcie, które przykleja się do naturalnej płytki.

  • Manicure hybrydowy polega na pomalowaniu paznokci właśnie takim specjalnym, hybrydowym lakierem, a następnie potraktowaniu go promieniowaniem lamp ultrafioletowych.

Takich jak przy paznokciach żelowych czy akrylowych. Czym zatem różnią się od nich? Tym, że taki lakier podkreśla naturalność paznokci i wygląda jak manicure na nich zrobiony. Nie przykleja się tu żadnych dodatków. Jedyną różnicą jest to, że zwyczajny manicure po kilku dniach będzie odpryskiwał i tracił swój blask. Paznokcie hybrydowe zaś będą zachowywały swoją trwałość przez około 4 tygodnie i przez cały ten okres będą pięknie błyszczeć.

Dlatego jeśli nie masz czasu na codzienne malowanie paznokci świeżym lakierem, a nie podobają ci się stylizacje akrylowe i żelowe, to jest to manicure właśnie dla ciebie. Robiony jest w naprawdę krótkim czasie, a prezentuje swój efekt tak długo jak sztuczne paznokcie. Jedynym minusem jest to, że nie można takiego lakieru zmyć zwykłym zmywaczem czy acetonem. Dlatego trzeba to zrobić również u kosmetyczki. Jednakże trwa to naprawdę chwilę i w żaden sposób nie uszkadza naturalnej płytki paznokcia, gdyż kosmetyczki używają do tego celu specjalnych płynów i czyszczą paznokcie w kilka minut. Usługa taka kosztuje w granicach 50 złotych. Jeśli chcesz podkreślić naturalność swoich paznokci lub po prostu nie możesz pozwolić sobie na długi manicure ze względu na charakter pracy, to paznokcie hybrydowe są rozwiązaniem idealnym dla ciebie.

W tym stylu:

Komentarze

komentarzy

Pekajacy crack - Wzorki Na Paznokcie
Kosmetyczna nowość ? pękający lakier do paznokci

Żadna kobieta nie chce, aby lakier jej odpryskiwał lub pękał. Najlepszy jest manicure, który długo utrzymuje trwałość i niepowtarzalny blask....