Kosmetyczna nowość ? pękający lakier do paznokci

Kosmetyczna nowość ? pękający lakier do paznokci

Żadna kobieta nie chce, aby lakier jej odpryskiwał lub pękał. Najlepszy jest manicure, który długo utrzymuje trwałość i niepowtarzalny blask. Jednak producenci lakierów postanowili trochę wykorzystać to nielubiane odpryskiwanie i stworzyli celowo pękający lakier do paznokci.

Pomyśleć można ? po co to komu? I tu tkwi niespodzianka, lakier rzeczywiście pęka, ale nie odpada od paznokcia, tylko tworzy na nim niepowtarzalne wzorki. Ta stylizacja nosi też nazwę graffiti lub crack manicure.

Jak stosować pękający lakier do paznokci?

Jak działa ta machina? Sprawa jest bardzo prosta.

  1. Należy wyposażyć się w zwykły lakier do paznokci o wybranym kolorze, będzie on tworzył bazę na którą nakłada się ten pękający.
  2. Następnie zakupić pękający lakier (crack) i przejść do malowania.

Najpierw malujemy paznokieć zwykłym lakierem, na przykład o białym kolorze. Następnie dobieramy do niego crack, który będzie wyraźnie kontrastował, na przykład o kolorze czarnym i malujemy na zaschniętej bazie.

Podczas wysychania nałożonego cracku będą pojawiały się pękania spod których wyłoni się nałożony wcześniej kolor lakieru, czyli w tym przypadku biały. Jeśli pomalujemy pękający lakier do paznokci pionowymi ruchami, to takie otrzymamy wzory, a jeśli w poprzek paznokcia, to pękania też będą poprzeczne.

Tak powstałe graffiti tworzy naprawdę oryginalne wzory i całą gamę kolorów. Odważne kobiety mogą przecież pomalować paznokcie na przeróżne kolory i w ten sposób uzyskać bardzo ciekawy efekt. Taki manicure każda z nas może zrobić sama w domu, gdyż nie potrzeba tu specjalnych umiejętności, a jedynie pomalowanie paznokci. Pękający lakier do paznokci można kupić za około 15-30 zł. Jest to spory wydatek, ale do niego można dobrać kilka kontrastujących lakierów na bazę i uzyskać przeróżne rodzaje manicuru.

  • Crack manicure to świetna alternatywa dla tradycyjne pomalowanych paznokci, frenczu oraz akryli. Jest to nowość, która z pewnością przyjmie się wśród kobiet, gdyż tworzy niepowtarzalne wzory i łączy w sobie wiele kolorów, dlatego można je też dobierać do przeróżnych strojów.

W tym stylu:

Komentarze

komentarzy

Kolorowe potworki - Wzorki Na Paznokcie
Stylizacja paznokci krótkich

Nie każda z nas lubi długie paznokcie i tipsy. Czasem kobiety wykonują taki typ pracy, że wręcz mogą one przeszkadzać...