Modne wzorki na paznokcie 2012

Modne wzorki na paznokcie 2012

Ile kobiet, zapewne tyle pomysłów na ozdobienie paznokci, jednak jak w każdej dziedzinie, tutaj też panują pewne trendy. Jakie wzory na paznokcie są teraz modne? Na pewno nowością są paznokcie hybrydowe i tak zwane graffiti, jest też parę stylizacji, które nie odeszły jeszcze do lamusa.

Od lat najbardziej znane są wzory na paznokcie akrylowe i żelowe.

Wśród nich królują wszelkiej maści:

  • koraliki,
  • perełki,
  • kuleczki,
  • małe kryształki, które imitują diamenty mają nadawać blasku i oryginalności.

Kobiety poszły jednak krok dalej i wśród wzorów można spotkać również różnego rodzaju kwiatuszki, gwiazdki i serduszka. Praktycznie każdy rodzaj kształtu może znaleźć się na naszych paznokciach, wystarczy tylko wyobraźnia. Takie ozdoby są zatapiane w lakierach i są jakby tłem do konkretnego koloru.

Jakie wzory są modne?

Modne stają się też ozdoby trójwymiarowe, które nieco odstają od płytki paznokcia. Są one bardziej okazałe i widoczne. Warto jednak pamiętać, że należy je umieszczać najtrwalszej części paznokcia, czyli na środku płytki, gdyż mogą szybko odpaść lub z powodu zaczepienia po prostu się odkleić. Bardzo fajnym rozwiązaniem trójwymiarowej, ale nie bardzo mocno odstającej ozdoby są różnego rodzaju koronki i kratki. Używane są do tego kawałki materiałów, które można znaleźć w domu. Ładnie i oryginalnie prezentują się na dłoniach. Jest to doskonały manicure wieczorowy.

Jakie jeszcze wzory na paznokcie są obecnie na topie? Na pewno nowością są pękające lakiery do paznokci, które tworzą tak zwany crack manicure lub graffiti. Ich zaletą jest to, że taki wzór można samodzielnie wykonać w domu w bardzo krótkim czasie. Lakier pękający malujemy na zwykły i uzyskujemy szczelinki, które przebijają kontrastujący kolor spod niego. Naprawdę wygląda to ładnie i oryginalnie. Znany jest też manicure hybrydowy, który podkreśla naturalność paznokcia przy jednoczesnym nadaniu mu trwałości i blasku nawet na kilka tygodni. Każda kobieta na pewno znajdzie coś dla siebie z obowiązujących trendów.

 

W tym stylu:

Komentarze

komentarzy

Herbaciane kwiaty - Wzorki Na Paznokcie
Lakiery do paznokci i ich rodzaje

Na myśl o nich przelatuje nam przed oczami cała gama kolorów. Jednak lakiery do paznokci to nie tylko różne kolory...