Manicure hybrydowy ? metoda na piękne paznokcie przez długi czas

Manicure hybrydowy ? metoda na piękne paznokcie przez długi czas

Chyba wszystkie kobiety przywiązują dużą wagę do wyglądu swoich dłoni i paznokci. Trudno jednak zagwarantować długotrwałe efekty po zwykłym malowaniu paznokci lakierem, który często już po jednym myciu naczyń odpryskuje i odchodzi od płytki paznokciowej. Paznokcie lśniące, mocne, atrakcyjne wizualnie i na długo zachowujące efekty zabiegu gwarantuje manicure hybrydowy ? shellac.

Czym charakteryzuje się manicure hybrydowy ? shellac?

Manicure hybrydowy różni się od zwykłych lakierów do malowania paznokci. Stanowi połączenie właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru. Największą zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość. Manicure shellac utrzymuje się na paznokciach do trzech tygodni. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Lakier hybrydowy nie blaknie, nie kruszy się, nie pęka i nie odpryskuje. Można w nim wykonywać wszelkie czynności domowe, bez obaw o uszkodzenie manicure. Hybrydowe paznokcie to doskonałe rozwiązanie na urlopy i wyjazdy służbowe. Ponadto, manicure hybrydowy ? shellac ? nie niszczy płytki paznokciowej, jak np. tipsy. Jest odporny na działanie zmywacza do paznokci, a jego usunięcie wymaga wizyty u kosmetyczki.

Ojczyzną manicure hybrydowego są Stany Zjednoczone. Nie minęło jednak wiele czasu, a lakiery hybrydowe dotarły również do Europy. Lakier shellac stanowi oryginalne połączenie zwykłego lakieru do paznokci z elastycznym żelem, który decyduje o trwałości manicure. Kobiety decydujące się na paznokcie hybrydowe mają o shellac jak najlepsze opinie. Przede wszystkim są zaskoczone i zachwycone jego długotrwałym utrzymywaniem się na płytce paznokci, bez wywierania jakiejkolwiek dla nich szkody. Popularnością wśród kobiet cieszy się tak manicure, jak i pedicure hybrydowy. Paznokcie mogą być pomalowane na wiele kolorów, ponieważ na rynku kosmetycznym dostępna jest szeroka gama lakierów hybrydowych.

Wśród zalet manicure hybrydowego należy wymienić również tzw. ?efekt mokrego paznokcia?. Świeżo pomalowane paznokcie zachwycają nie tylko intensywnym kolorem, ale również niepowtarzalnym blaskiem. Lakier shellac gwarantuje, że blask ten będzie się utrzymywał pomimo upływu czasu.

Jak wykonać manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy ? zastanawiasz się: jak wykonać, by przyniósł zadowalający efekt? Najlepiej zdecydować się na wizytę w gabinecie kosmetycznym. Ze znalezieniem salonu kosmetycznego oferującego manicure hybrydowy nie powinno być problemu. W każdym większym mieście, takim jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań czy Wałbrzych, jest wiele salonów kosmetycznych oferujących hybrydowy manicure. W razie problemów możesz posiłkować się wyszukiwarką internetową. Wystarczy wpisać hasło typu: manicure hybrydowy Warszawa, a lista salonów oferujących ten zabieg pojawi się na kilkudziesięciu stronach. Przed zapisaniem się na wizytę do kosmetyczki warto przeanalizować dokładnie ofertę danego zakładu. Manicure hybrydowy jest bezpieczny dla paznokci, ale jego skuteczność i wizualna atrakcyjność zależy w dużej mierze od umiejętności osoby, która go wykonuje.

Czas trwania zabiegu jest uzależniony od nas samych. Możesz się bowiem zdecydować nie tylko na manicure hybrydowy, ale również na pedicure hybrydowy w połączeniu z masażem stóp. Sam zabieg rozpoczyna się standardowo od przycinania skórek, piłowania i polerowania paznokci. Następny etap zabiegu to nakładanie kolejno lakierów: bazy, koloru i utrwalacza. Wybór kolorów lakierów do manicure hybrydowego jest naprawdę szeroki, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Ważnym etapem zabiegu jest utrwalanie kolejnych części składowych lakieru. W tym celu kosmetyczka wykorzystuje promieniowanie UV emitowane przez specjalną lampę. O jakości manicure hybrydowego decyduje zatem również jakość sprzętu.

Manicure hybrydowy krok po kroku to nie tylko etapy jego wykonania, ale też proces jego usuwania. Lakier hybrydowy można usunąć tylko i wyłącznie w salonie kosmetycznym, w którym przeprowadzony był zabieg. Manicure shellac jest bowiem odporny na zmywacz do paznokci. Aby się go pozbyć, należy zastosować specjalne płyny tworzone na bazie acetonu. Sam proces usuwania lakieru trwa około piętnastu minut. Paznokcie po usunięciu manicure hybrydowego cieszą się dobrym zdrowiem i nie są narażone na różne infekcje, tak jak choćby w przypadku usuwania tipsów. Nie trzeba nawet odczekiwać na regenerację płytki paznokci. Po usunięciu lakieru można zdecydować się od razu na nowy manicure hybrydowy.

Manicure hybrydowy ? shellac ? krok po kroku:

  1. Przygotowanie paznokci przez kosmetyczkę ? piłowanie, odsuwanie lub wycinanie skórek.
  2. Nakładanie specjalnych preparatów:
    1. baza (Gelish UV Base Gel),
    2. kolor (Gelish UV Color Gel),
    3. utwardzacz (Gelish UV Sealer Gel).
  3. Utwardzanie każdego z nakładanych preparatów kilka minut pod lampą UV.
  4. Usuwanie lakieru po trzech tygodniach w salonie kosmetycznym specjalnym płynem na bazie acetonu. Kosmetyczka nasącza płynem płatki Gelish Remover Wraps i przykłada je do płytek paznokcia.

Cena manicure hybrydowego to około 100 zł. Koszt usunięcia lakieru wynosi 30 zł. Czas malowania paznokci wszystkimi preparatami do manicure hybrydowego łącznie z ich utwardzaniem pod lampą wynosi średnio godzinę. Oczywiście, manicure hybrydowy można również wykonać samodzielnie w domu, po uprzednim zaopatrzeniu się w zestaw do manicure z szerokim wyborem kolorowych lakierów i wyposażonym w zmywacze na bazie acetonu. Zestawy do samodzielnego wykonywania manicure shellac nie należą do najtańszych, ale wystarczają na długo, a koszt ich nabycia zwraca się już po kilku użyciach. Gdy jednak wątpisz w swoje umiejętności malowania paznokci i liczysz na profesjonalny zabieg, lepiej oddaj się w dobre ręce w salonie kosmetycznym.

Dla kogo manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy ma wiele zalet. Przede wszystkim jest doskonałym rozwiązaniem dla tych kobiet, które nie mają czasu na regularne dbanie o stan swoich paznokci. Tempo życia jest ogromne, więc często okazuje się, że brakuje czasu na systematyczne obcinanie skórek i malowanie paznokci. Paznokcie akrylowe i żelowe nie są aż tak trwałe, jak hybrydowy manicure, a poza tym nie są wcale o wiele tańsze. Warto dlatego zastanowić się nad bezpiecznym, trwałym i pięknie błyszczącym lakierem hybrydowym. Paznokcie hybrydowe są wprost stworzone dla kobiet aktywnych zawodowo i prowadzących dom. Obowiązki domowe nie muszą oznaczać rezygnacji z bycia piękną. Z manicure hybrydowym możesz wykonywać bez obaw wszelkie czynności, takie jak pranie, mycie naczyń, prasowanie, zmywanie podłóg itp., a lakier pozostanie na paznokciach bez szwanku.

Entuzjastki manicure shellac stanowią również panie, które w najbliższym czasie czekają na ważne uroczystości związane z życiem zawodowym i rodzinnym. Bal sylwestrowy, impreza firmowa, ślub koleżanki, komunia chrześniaka to wydarzenia, które wymagają wzmożonej troski o atrakcyjny wygląd. Po wykonaniu manicure hybrydowego nie tylko gwarantujesz swoim paznokciom piękny look, ale również możesz bez obaw włączyć się w przygotowania do uroczystości, bo twoje pomalowane paznokcie na tym na pewno nie ucierpią. Masz prawo cieszyć się pięknymi i zadbanymi paznokciami. Efekt pięknych paznokci na długi czas daje manicure hybrydowy. Spróbuj!

W tym stylu:

Komentarze

komentarzy

Kraciaste szalenstwo - Wzorki Na Paznokcie
Paznokcie żelowe i ich kształty

Paznokcie mogą być kolorowe, przezroczyste, bogato zdobione i nawet w trójwymiarze. Jednak to nie wszystko. Można również nadać im ciekawy...